Kariyer

Hızla gelişen Körfez Bölgesi’nde faaliyet gösteren hastanemizde hedefimiz;

  • Yetkin kurumsallaşmış bir yapı oluşturmak ve sürdürmek,
  • Takım çalışmasına uygun ortamı sağlamak,
  • Eğitimli, donanımlı, hastane ve sağlık kültürüne sahip çıkan elemanlarla çalışmaktır.

Özel Edremit Körfez Hastanesi ; Güçlü kadrosuyla hasta ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması için gerekli olan uygulamaları kesintisiz ve etkin bir biçimde modern tıp ile birleştirerek hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla da İnsan Kaynakları departmanımızın öncelikli hedefi çalışan eğitimleri olmuştur.

Nitelikli,eğitim düzeyi yüksek,yeniliklere açık,kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan,takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları,etkin performans, ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır.Bu süreç İnsan Kaynakları bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza, kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerilerini veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı  eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek çalışanların motivasyonlarının sürekli artırılacağı profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefi ile çalışıyoruz.

Açık Pozisyonlar

  • Üroloji Uzmanı

Başvuru Formu ile İlgili

  • Bilgilerinizi doğru ve tam girdiğinizden emin olun.
  • Teknik bir problem nedeniyle form yoluyla yapacağınız başvurular hata mesajı verirse, lütfen cv@korfezhastanesi.com adresine mail atınız.
 

Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Eğitim Bilgileri

Bitirilen en son okula göre doldurulacaktır.

Başvuru Bilgileri

İş Tecrübesi

Son çalışılan 3 yer ve tarihleri girilmelidir.

Körfez Hastanesi'ne hızlıca erişmek için telefonuna kısayol ekleyebilirsin.

Yukarıdan Ayarlar menüsünü aç ve Ana ekrana ekle 'yi seç.